Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Mülteciler Derneği Çalışanları için İftar Programı2014 yılında küçük bir ofiste az sayıda çalışanıyla ihtiyaç sahiplerine hizmet vermeye başlayan Mülteciler Derneği, aradan geçen 3 yılın sonunda 90’a yakın çalışanı ve birçok alanda verdiği desteklerle büyük bir kurum olma yolunda hızla ilerliyor. 14 Haziran 2017 tarihinde derneğimizin tüm çalışanları ile birlikte Aydos Kalesinde bir iftar programı gerçekleştirdik. Sıcak bir ortamda geçen iftar programı hem sürekli büyüyen kadromuzdaki çalışma arkadaşlarımızın birbirleriyle kaynaşmasını hem de yaptığımız yardım faaliyetlerindeki ortak amacımıza yönelik heyecanımızın artmasını sağladı.

İftar Programına Belediye Başkanımız Hüseyin Keskin’de Katıldı
İftar programımıza Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Akparti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç, Sultanbeyli Belediyesi Başkan yardımcısı ve aynı zamanda Mülteciler Derneği Başkanı Zafer Söğütçü, Sultanbeyli Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Mehmet Mazak, İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi Ceren Acartürk, Macaristan Konsolosluğu Vize Danışmanı Peter Pechnyo, Handicap International Program Yöneticisi Dilşah Şaylan ve derneğimiz çalışanları katıldı. Misafirler iftardan önce Aydos kalesini dolaşıp fotoğraflar çektirdiler. İftar programı sonrası çay eşliğinde güzel sohbetler gerçekleştiren katılımcılar daha sonra servislerle ilçe merkezine bırakıldı.

İftar programını organize eden ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge