Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Anaokulu ÖğrencileriMülteciler Derneği Anaokulunda eğitim gören 4-6 yaş aralığındaki 50 çocuk yıl sonu etkinlikleri kapsamında birbirinden renkli atölyelerle keyifli bir gün geçirdi. Öncelikle okul bahçesinde meyve ağaçlarının altına kurulan masalarda maske boyama etkinliği yapıldı ve birbirinden yaratıcı çalışmalar ortaya çıktı. Büyük bir kısmının hayatlarında ilk defa canlı olarak palyaço ile bir araya geldiği dakikalar oldukça keyifliydi. Çocuklar palyaço eşliğinde top ve tabak çevirmeye çalıştılar ve sonrasında Arapça ve Türkçe şarklılar eşliğinde diledikleri gibi dans ettiler. Yemek molasının ardından çocuklar, kendilerinin yaptığı siyah kartondan kepler ile fotoğraf çektirdiler ve sonrasında hep birlikte keplerini fırlattılar.

Bütün çocuklara hayatlarında başarılar diliyoruz!

Mülteciler Derneği Anaokulu, eğitime ihtiyacı olan daha fazla çocuğa ulaşabilmek adına gelecek dönem için kayıt yaptıran yeni çocuklar ile eğitim faaliyetlerine devam edecek.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge