Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  Welthungerhilfe Logo   Sequa Logo   BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Kadınlar MeclisiKadınlar Meclisi yeni katılımcıların katılımıyla beraber büyümeye devam ediyor. Bu hafta bir araya gelen kadınlar Türkiyeli komşularıyla beraber kurdukları ilişkileri konuştu. Kendi deneyimleri ile paralel olarak olumlu ve olumsuz izlenimleri olan kadınlar daha iyi ilişkiler kurmak adına neler yapılabileceklerini tartıştılar. Toplantı, sonraki toplantılarda sosyal uyum üzerine daha fazla tartışmak üzere sona erdi.

Meclislere Katılmak için:
Erkekler Meclisi, Kadınlar Meclisi ve Gençlik Meclisinden oluşan meclislerimize gelen katılımcılar fikirlerini paylaşarak, faaliyetlerin çeşitlendirilmesi ve duyurularının yapılması noktasında sorumluluk almaya devam edecekler. Meclislere katılmak için Mülteciler Derneği Toplum Merkezindeki danışma masasından kayıt yaptırabilir, siz de fikirlerinizi sunabilirsiniz.

Mülteci Meclisleri Hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

 
 
 
golge