Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Florya Makers

Mülteciler Derneği Kodlama Atölyesi’nde eğitim gören çocuklar ile birlikte Florya Bisons 6232 Robotik Takımı öğrencilerinin daveti üzerine Florya Kolejine bir ziyaret gerçekleştirdik.

Ahşap Tasarım Atölyesinde eğitmen eşliğinde yelkenli yapan çocuklar, kodlama ve inovasyon atölyelerine katıldı. Dernek bünyesinde kodlama için temel eğitim alan öğrenciler Florya Koleji’nde kodlama üzerine bir oyun oynayarak Florya Bisons Robotik Takımı öğrencilerinin projelerini dinledi. Tüm çocuklar çalışmaları ilgiyle takip ederek etkinlik sırasında çok mutlu olduklarını belirtti ve Robotik Takımı öğrencilerine kendilerini buraya davet ettikleri için teşekkür etti.

Mülteciler Derneği olarak Florya Koleji idarecilerine, öğretmenlerine ve Florya Bisons Robotik Takımı öğrencilerine bizleri kurumlarına davet ettikleri ve ortak çalışma gerçekleştirdikleri için teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge