Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastaneler, ağız ve diş sağlığı merkezleri ve aile hekimlerinden online olarak randevu alma olanağı sağlayan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) resmi web sitesi ve mobil uygulamasına Arapça dil desteği eklendi. Böylelikle hastane randevu sistemi Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça olmak üzere 4 dilde hizmet vermeye başladı.

Arapça Dil Seçeneği
Arapça dil seçeneğini seçmek için Hastane Randevu Alma sitesine girip sağ üstte yer alan dil seçeneği kutusuna veya mobil uygulama üzerinde sağ altta bulunan dil seçeneği butonuna basmanız gerekiyor. İstenilen hastane ve hekimden randevu alabilmek için sisteme kayıt olmanız gerekmekte. Daha önce kayıt olduysanız hastane ve hekim randevusu işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Hastane Randevusu Almak
MHRS sistemine daha önce kayıt olmadıysanız, Yeni Üye seçeneğine tıklayarak hastane randevu sistemine kayıt olabilmek için gerekli olan bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Hastane randevu (MHRS) sistemine kayıt için gerekli olan bu bilgileri doldurduktan sonra sizin belirleyeceğiniz bir parola ile kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hastane randevu (MHRS) sistemine kayıt işleminizi yaptırdıktan sonra isteğinize göre randevunuzu alabilirsiniz.

Hastane Randevusu almak aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Hastane Randevu Sistemi Arapça Ekran

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge