Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Kadem Kadın ve Demokrasi Derneği

Mülteciler Derneği Başkanı ve Sultanbeyli Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Söğütçü, Genel Koordinatör Halil İbrahim Akıncı ve Mülteciler Derneği yönetim kurulu üyeleri, Üsküdar’da bulunan KADEM Genel Merkezinde başkan Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarette Mülteciler Derneği Kadın Konuk Evi, Kadınlar Meclisi ve kadınlara yönelik mesleki kurslardan bahsedildi. Görüşmede sığınmacı kadınlar hakkında ortak geliştirilebilecek projeler üzerinde konuşuldu.

Kadem Hakkında:
Kadın ve Demokrasi Derneği kadınların sosyo-kültürel, ekonomik ve siyasal hayata aktif katılımlarını sağlayarak, kadınların demokratik haklarının bilincinde olmalarını destekleyici, mesleki gelişimlerine yönelik projeler ve aktiviteler gerçekleştirerek; araştırma, inceleme ve yayın çalışmalarını teşvik etmek, yürütmek ve yaymayı amaçlamaktadır.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge