OYUNCAK BAĞIŞI​

2011 yılında başlayan savaştan binlerce çocuk etkilendi. İnsanları evlerinden ayıran savaş nedeniyle birçok çocuk göç yolunda dünyaya geldi ve göç yolunda büyüdü. Şimdiye kadar ki oyuncakları etrafta buldukları taşlar, odun parçaları ve çöpe atılanlar olan bu çocuklara evinizdeki oyuncakları hediye edebilirsiniz. Her oyuncak onların duygu dünyasını geliştirmekte ve savaş nedeniyle yaşadıkları travmayı atlatmalarına yardımcı olmaktadır. Gerçek oyuncaklarla henüz tanışmayan Suriyeli mülteci çocuklara oyuncak bağışlamak için kullanmadığınız oyuncakları bize ulaştırınız.

2024 Hedefimiz: 1000 Çocuk

2024 yılında 1000 çocuğa oyuncak ulaştırmamıza yardımcı olun. Oyuncakları ister alışveriş sitelerinden kendiniz satın alabilirsiniz isterseniz de kendiniz getirip çocuklara hediye edebilirsiniz.

Hedefimiz:
1000 Çocuk 100%
Ulaşılan:
15%

Selman Demir

selman.demir@multeciler.org.tr

Mülteciler Derneği Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı, No: 306 34930, Sultanbeyli/İstanbul

Kargo ile göndermek istiyorum

Sahip olduğunuz oyuncakları kargo ile (kargo ücretini ödeyerek) ya da satın alacağınız alışveriş siteleri üzerinden bize gönderebilirsiniz. Bağışınızı göndermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Kendim Getirmek İstiyorum

Sağlam durumdaki oyuncakları kendi imkanlarınızla derneğimize getirerek bağış yapabilirsiniz. İster kendiniz dağıtabilir isterseniz de dağıtılması için bize teslim edebilirsiniz.