Ekim ayı Online Etkinlik Gruplarına Davetlisiniz

Mülteciler Derneği Sosyal Uyum Birimi olarak online çocuk etkinlikleri düzenlemeye devam ediyoruz. Aşağıdaki atölyelerden ilginizi çekenler için kayıt yaptırdığınızda sizinle iletişime geçeceğiz.

8-12 Yaş arası Çocuklar için Etkinlikler:

20 Ekim Salı – Saat: 15.00 / Doğayı Seviyorum Atölyesi

İçerisinde yaşadığımız doğaya karşı daha fazla farkındalık edinelim istiyoruz. Sen de bu farkındalığın bir parçası olmak istersen atölyemize bekleriz.

21 Ekim Çarşamba – Saat: 15.00 / Kitap Okuma Kulübü

Birlikte okuduğumuz kitapları anlamaya, anladıklarımızı birlikte tartışmaya ne dersin? Kitap Okuma Kulübümüze bekliyoruz.

22 Ekim Perşembe – Saat: 15.00 / Müzik Kulübü

Kültürel etkileşim noktasında müziğin ahenginde etkileşim kurmaya ne dersin? Yaparak yaşayarak öğreneceğimiz kulübümüze seni de bekleriz.

10-18 Yaş arası Çocuklar için Etkinlikler:

23 Ekim Cuma – 15:00 / Yardımlaşma Atölyesi

İyiliği, yardımlaşma ve dayanışmayı yeniden düşünmeye; hayalinizdeki yardım kuruluşunu oluşturmaya ben de varım diyorsanız Yardımlaşma Atölyemize seni de bekleriz.

24 Ekim Cumartesi – 15:00 / Dünya Çocuk Kampı Atölyesi

Kamp yaptığımızı hayal etmeye ve kampta ateşin etrafında toplanıp çocuk hakları konusunu konuşmaya ne dersin? Eşitliği ve ayrım gözetmeden, önyargıları, yargılarımızı inceleyeceğimiz atölyemize bekleriz.

25 Ekim Pazar – 15:00 / Sosyal Uyum Çarkı Atölyesi

Hepimiz birbirimizden ne kadar farklıyız ve aynı zamanda ne kadar çok ortak noktamız var. Peki, bunu bir oyunla keşfetmeye ne dersin?

Etkinlik Kayıt Formu

*Atölyeye katılacak kişinin bilgilerine göre doldurunuz.