Online Etkinlik Gruplarına Davetlisiniz

Evde olduğumuz süreçte online olarak yürütülecek etkinliklerimizden istediğinizi seçerek ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz. Her çalışma grubunun sınırlı kontenjanı vardır, katılımcılar seçilirken başvuru zamanınız dikkate alınacaktır.

Hangi etkinliğe katılmak istersiniz?

18 Mayıs Pazartesi saat: 15.00 / Ev Tiyatrosu Müzikali

Tiyatro kavramlarıyla tanışıyoruz. Etkinlik öncesinde yanınızda bulunması gerekenler; kağıt , kalem, ritim tutmaya yarayacak şeyler (şişe, kalem, kitap, bardak, kaşık) (7-12 yaş için)

20 Mayıs Çarşamba saat: 15.00 / Bir Müze Gezisi

Online platformdan bir müze gezisi gerçekleştireceğiz. Etkinlik öncesinde yanınızda bulunması gerekenler; A4 kağıdı, pastel veya kuru boya, kalem, karton veya mukavva, makas, yapıştırıcı. (9-12 yaş için)

21 Mayıs Perşembe saat: 15.00 / Sessiz Oyun

Birlikte sessiz sinema oynuyoruz. Etkinlik öncesinde yanınızda bulunması gerekenler; kağıt ve kalem. (8-9 yaş için)

22 Mayıs Cuma saat: 15.00 / Geri Dönüşüm ve Çevre Atölyesi

Birlikte çevremiz üzerine düşünüp, tartışacağız. (7-12 yaş için)

23 Mayıs Cumartesi saat: 15.00 / Doğadan Sesler Atölyesi

Doğanın sesleri ile bir sanat çalışması. Etkinlik öncesinde yanınızda bulunması gerekenler; 2 adet A4 kağıdı, 3 farklı renk boya kalemi. (8-12 yaş için)

27 Mayıs Çarşamba saat: 15.00 / Annelik Sanatı

Geleneksel annelik rollerini irdeleyip günümüz değişen olguları çerçevesinde toplumda kadın ve annelerin değişen rolleri üzerine konuşacağız. (Yetişkinler için)

28 Mayıs Perşembe saat: 15.00 / Kabul Sanatı

Çocuğumu ne kadar dinliyorum? Çocuğumu doğru duyuyor muyum? Çocuğumu yetiştirirken kimin kuralları geçerli olmalı? gibi soruları tartışmayı ve çocuklarımızı duygu, düşünce ve yetenekleri ile kabul edebilme üzerine konuşmayı amaçlıyoruz. Yetişkinler için*Bu etkinlikler Mülteciler Derneği ve Yüreğimin Ritmi gönüllü ekibi işbirliği ile yürütülmektedir.

 Telegram kanalımıza abone olarak güncel bilgilerden anından haberdar olabilirsiniz.