Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Mülteciler Derneği Android Uygulaması

Sosyal uyumu desteklemek ve mültecilerin acil ihtiyaçlarına çözümler geliştirebilmek amacıyla 2014 yılında kurulan Mülteciler Derneği Türkçe, Arapça ve İngilizce dil desteğine sahip ilk Android uygulamasını yayınladı.

Google Play’den İndirin
Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirebildiğiniz uygulama Android 5.1 ve üzeri sürüme sahip telefonlara uyumlu olarak çalışıyor. Mülteciler Derneği mobil uygulaması üzerinden etkinlikler sırasında çekilen fotoğraf ve videolara ulaşabilir, hizmet rehberini inceleyebilir, bağış yapabilir veya yol tarifi alabilirsiniz. Türkçe, Arapça ve İngilizce dil desteğine sahip uygulamayı indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

İNDİR: Mülteciler Derneği Android Uygulaması

Apple iOS kullanıcıları için uygulama geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. iPhone uygulamamız tamamlandığında ücretsiz olarak AppStore üzerinden indirilebilecek.

*Suriyelilerle ilgili sosyal medyada çıkan 43 asılsız iddiayı inceledik. Mülteciler Derneği tarafından hazırlanan Doğru Bilinen Yanlışlar kitapçığına ulaşmak için tıklayınız…
Doğru Bilinen Yanlışlar İndir

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge