Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Legoland gezisi

Sultanbeyli’deki Türk ve Suriyeli çocuklar bu kez Legoland gezisi için bir araya geldi. Her şeyin legolardan oluştuğu eğlence merkezinde çocuklar hayal güçlerini kullanarak diledikleri kadar lego oynadı. Etkinlik sırasında bolca birlikte vakit geçirme ve kaynaşma imkanı bulan çocuklar kimi zaman legodan yaptıkları arabaları yarıştırırken kimi zaman da uzay bölümündeki kalkışa hazır roket üzerinde çalıştı.

Çocuklar Birlikte Eğlendi
Etkinlik sırasında legolardan harika yapılar inşa eden, kareoke yapan ve şişme oyun parkında eğlenerek yorulan çocuklar, 4D sinemada “Legoland’ın Yeni Macerası”nı izleyerek hem dinlenme hem de Legolar hakkında bilgi edinme fırsatı buldu. Geziye katılan tüm çocuklar çok eğlendiklerini ve bir kez daha gelmek istediklerini belirtti.

Welthungerhilfe’nin desteği ile gerçekleştirilen sosyal uyum gezileri çocukları farklı dünyalar ile buluşturmaya devam edecek.

Alman İşbirliği Welthungerhilfe

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge