Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Legoland İstanbul

Mülteciler Derneği olarak toplum merkezi içindeki faaliyetlerimizin dışında İstanbul’un çeşitli yerlerine geziler düzenleyerek mültecilerin farklı mekanları görmelerine ve tanımalarına fırsat sağlamaya çalışıyoruz. Özellikle çocuklar için bu çok önemli çünkü yaşadıkları semtin dışına çıkmaları sadece aileleri birlikteyken mümkün olabiliyor. Etkinliğin gerçekleştiği yere kadar İstanbul’un farklı yerlerini görebilmek ve bilhassa İstanbul Boğazı’ndan geçmek çocukları epey heyecanlandırıyor. Hedef kitlemiz çocuklar olduğunda onların eğlenebilecekleri yerlere götürmek tercihimiz oluyor.

Çocuklar Legoland Dünyasını Keşfe Çıktı 
Kapalı bir alan içinde farklı oyun alanlarını barındıran Legoland küçük yaştaki çocuklar için büyük bir eğlence fırsatı sunuyor. Daha önce buraya gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde çocuklardan aldığımız olumlu izlenimler sonucu bu kez farklı bir katılımcı grubu ile Legoland’ı ziyaret ettik. Burada çocuklar birlikte oldukça eğlenceli vakit geçirdi ve bolca oyun oynama fırsatı buldu.”“Welthungerhilfe’nin desteği ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikler devam edecek.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge