Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

İhale ilanları

[1 Mart 2018]
Araç Kiralama İhalesi
Derneğimiz için şoförsüz 3 Adet aracın 12 aylığına kiralaması yapılacaktır. İhaleye ait bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

İhale Adı: Araç Kiralama İhalesi
İhale Referans Numarası: SPR/1056/007
İhale Usulü: Ulusal- Açık İhale
Son Başvuru Tarihi: 15.03.2018-14:00

İhale Dosyası, ihale adı ya da referans numarası belirtilerek, tahsin.gedik@multeciler.org.tr adresinden talep edilebilir.

[28 Şubat 2018]
Bağışlamak İçin Rehabilitasyon Malzemeleri Alım İhalesi
İhale Referans Numarası: SPR/RELIEF/018
İhale Usulü: İhale kapalı zarf usulü yapılacaktır.
Son Başvuru Tarihi: 14.03.2018 12:00

İhale Dosyası, ihale adı ya da referans numarası belirtilerek, tahsin.gedik@multeciler.org.tr adresinden talep edilebilir.

[22 Şubat 2018]
Rehabilitasyon Merkezi İçin Ofis Mobilyası Alım İhalesi
İhale Referans Numarası: SPR/RELIEF/017
İhale Usulü: İhale Belli İstekliler Arasında kapalı zarf usulü yapılacaktır.
Son Başvuru Tarihi: 27.02.2018 16:00.

[6 Aralık 2017]
Sanat Atölyesi Malzeme Alımı
Mülteciler ve Sığınmacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin, Sultanbeyli Çok Amaçlı Toplum Merkezi ve Çocuk ve Gençlik Merkezi’nde kullanılmak üzere Sanat Atölyesi malzemeleri alımı yapılacaktır. İlgili evrakları aşağıda bulabilirsiniz. İhaleye katılmak için fiyat teklif formunu doldurduktan sonra, aşağıda bulunan evraklarla beraber firmanızın Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olduğunu gösteren belgenin ve vergi numaranızı gösterir belgenin fotokopisini 22/12/2017 Cuma günü 15:30’a kadar Turgut Reis Mah. Fatih Bulv. No:306 Sultanbeyli/ İSTANBUL adresine elden ya da kargo yolu ile kapalı zarflarda iletmeniz gerekmektedir. Kargoda yaşanan gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

İNDİR: Ek 3 Tedarikçi Yeterlilik Değerlendirmesi
İNDİR: Teknik Şartname
İNDİR: Fiyat Teklif Formu (RFQ)

[5 Aralık 2017]
Okul Derslerine Destek Kitapları Alımı
Mülteciler ve Sığınmacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin, Sultanbeyli Çok Amaçlı Toplum Merkezi ve Çocuk ve Gençlik Merkezi’nde kullanılmak üzere okul derslerine destek kitapları alımı yapılacaktır. İlgili evrakları aşağıda bulabilirsiniz. İhaleye katılmak için fiyat teklif formunu doldurduktan sonra, aşağıda bulunan evraklarla beraber firmanızın Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olduğunu gösteren belgenin ve vergi numaranızı gösterir belgenin fotokopisini 21/12/2017 Perşembe günü 15:30’a kadar Turgut Reis Mah. Fatih Bulv. No:306 Sultanbeyli/ İSTANBUL adresine elden ya da kargo yolu ile kapalı zarflarda iletmeniz gerekmektedir. Kargoda yaşanan gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Daha fazla bilgi almak için mailto:tahsin.gedik@multeciler.org.tr adresine ulaşabilirsiniz.

İNDİR: Ek 3 Tedarikçi Yeterlilik Değerlendirmesi
İNDİR: Teknik Şartname
İNDİR: Fiyat Teklif Formu (RFQ)

 
 
 
gölge