Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  Welthungerhilfe Logo   Sequa Logo   BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Support for Academics and Researchers
Mülteciler Derneği, mültecilere yönelik yapılan çalışmalarda akademisyenlerin ve araştırmacıların göç alanındaki çalışmalarına destek vererek üniversiteleri göç ve mültecilik alanında güçlendirmektedir. Ülkemizin göç ve mültecilik alanında akademik olarak güçlenmesi, yapılan çalışmaların akademik literatüre kazandırılması ve uygulama alanındaki hizmetlerin teoriden beslenmesi için tüm alt yapı çalışmalarımız üniversitelere, akademisyenlere ve araştırmacılara açılmıştır.

Derneğimiz, 2014 yılında faaliyetlerine başlamasından itibaren bugüne kadar 46 akademisyen ve araştırmacının çalışmalarına destek vermiştir.

Göç, mültecilik, Suriyeli mülteciler ve Türkiye’deki mültecilerle ilgili çalışmalar hakkında bilgi edinmek için Bize Ulaşın formunu kullanabilirsiniz.

Tez Araştırma Başvuru Formu
Tez veya Araştırmalarınız için başvuru formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayınız. Başvuru formunu indirmek için TIKLAYINIZ

 
 
 
golge