Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Mavi Hilal logoUluslararası Mavi Hilal İnsani Yardım ve Kalkınma Vakfı (IBC), felakete uğrayan ve sıkıntı yaşayan insanların, özellikle de dünya nüfusunun en dezavantajlı kesiminin hayatlarını iyileştirmek amacıyla kurulmuştur. IBC, milliyet, etnik, din, inanış, dil, siyasi görüş, cinsiyet, yaş, cinsel yönelim, genetik veya fiziksel özelliklere bakmaksızın, tüm insanların yaşadıkları sıkıntıları hafifletmek, açlığı ve cahilliği gidermeye katkıda bulunmak için çalışmaktadır.

IBC, dünyada yaşanan en büyük felaketlerden birisi olan Suriye krizinin yaralarının sarılması amacıyla Mülteciler Derneği ile güçlü bir iş birliği içine girmiştir. Aynı amaçları ve hedefleri paylaşan IBC ve Mülteciler Derneği, İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde Kadın Destek Merkezi, Çok Amaçlı Toplum Merkezi ve Çocuk Karavanı projelerini başlatmıştır. Mülteciler Derneği’nin insani yardım alanındaki motivasyonu ve IBC’nin bu alandaki tecrübesi ile birlikte birçok Suriyeli’ye daha fazla hizmet verilmesi planlanmaktadır. IBC olarak Mülteciler Derneğine, projelerde sundukları imkanlar ve destekleri için teşekkürü borç biliriz.

Web: Uluslararası Mavi Hilal İnsani Yardım ve Kalkınma Vakfı

 
 
 
gölge