Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  Welthungerhilfe Logo   Sequa Logo   BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

İnşaat Kursu ÖğrencileriAFAD, BMZ, Sequa, VESBE, BV-BBE, Sultanbeyli Belediyesi ve Mülteciler Derneği iş birliğinde yürütülen TAMEB inşaatçılık kursu projesi devam ediyor. Temmuz 2017’de başlayan 1. inşaat kursu eğitimleri Ocak 2018’de son buldu. 2. inşaat kursu eğitimleri ise 15 Ocak 2018’de başladı.

Teorik ve Uygulamalı Dersler
Türk ve Suriyelilere meslek edindirmeyi amaçlayan inşaat kursunda katılımcılara günlük ödenek verilmektedir. Eğitimler deneyimli eğitimenler tarafından Mülteciler Derneği bodrum katında bulunan atölyede ve dersliklerde verilmektedir. Kursiyerler teorik dersleri sınıflarda işlemektedir. Pratik dersleri ise atölyede uygulamalı olarak eğitmenler eşliğinde verilmektedir.

Sertifika Sınavı
Kursun sonunda ise kursiyerler Mesleki Yeterlilik kurumunun yapmış olduğu sınava girmektedir. Başarılı olan öğrenciler sertifikalandırılmaktadır.

HEMEN BAŞVUR:Doğum Tarihi:(*)
- --Sürücü Belgesi:
BCDEFYok
Forklift Lisansı:
VarYok
Arabanız Var mı?
VarYok
Medeni Durum:
EvliBekar - Çocuk Sayısı:

Çalışıyor musunuz?*
EvetHayır
Evet ise nerede çalıştığınızı yazın:


İlgili Kişi:
Melike Morgül – Proje Koordinatörü melike.morgul@multeciler.org.tr

Eğitimin Verileceği Yer:
Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı
No: 306 Sultanbeyli/İstanbul

 
 
 
golge