Mülteciler Derneği Kurban Bağış Organizasyonu

Mülteciler Derneği olarak ihtiyaç sahibi mültecilere dağıtılmak üzere kurban bağış organizasyonu düzenliyoruz. Kurban ibadetinizi yerine getirmek için siz de hisse satın alabilirsiniz. 1 hisse bedeli 1.500 liradır. Hissenizi bayramın ilk günü olan 21 Ağustos 2018 Salı gününe kadar saat 09:00-18:00 saatleri arasında alabilirsiniz.

Ödeme İşlemleri için aşağıdaki hesap numarasını kullanabilirsiniz.
Türkiye Finans Katılım Bankası
Hesap Adı: Mülteciler ve Sığınmacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
IBAN: TR23 0020 6000 6302 7096 4400 01
Kurban Hisse Fiyatı: 1.500 lira

*Havale/EFT açıklama kısmına hisse sahibinin adını yazmayı unutmayınız. Havale/EFT haricinde derneğimize gelerek kurban hissesi ücretini ödeyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz.
0 553 858 39 47 – Fatih Gökyıldız
0 850 939 76 59

Kurbanınız Sultanbeyli Belediyesi kesimhanesinde yapılacaktır. Kurbanınız kesildikten sonra parçalara ayrılarak ihtiyaç sahibi mülteci kardeşlerimize teslim edilecektir.

Kurbanlarınıza Talibiz
Kulluğun, adanmışlığın bir metnidir kurban. Bir olmayı, halden anlamayı, fedakarlığı ve paylaşmayı öğretir bize. İnsanlar, birbirlerine yardımdan el çektikleri gün insanlık yok olur, karşılıklı dayanışma birlik ve beraberlik olmazsa toplumlar olmaz. Kardeşliğin ve paylaşmanın mutluluğunu yaşatmanın gayretindeyiz!

Savaşın ve çaresizliğin ortasında ülkelerini terk etmek zorunda kalmış, kendilerine kol kanat gelecek bir yer ararlarken geçmiş yüzyıllarda olduğu gibi bugünde ülkemiz kardeşlerimize kapılarını açmaya devam ediyor. Maddi ve manevi olarak mülteci kardeşlerimize destek oluyor ve onların dertlerine ortak olmaya devam ediyoruz. Savaş dönemlerinde açlıktan karnına taş bağlayan, bir bardak suyu kırk kişi ile paylaşan bir Peygamberin ümmeti olarak paylaşmayı ve yardımlaşmayı hayatımızın her evresinde uygulamaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyor, Kurban Bayram’ında sizlerden gelen kurbanları ihtiyaç sahibi mülteci kardeşlerimizle paylaşıp bayramı hep beraber kardeşçe yaşamaya katkı sunmak istiyoruz.

Bağışlarınız vesilesiyle yaşanan mutluluklara hissedar olmak istiyorsanız; kurbanlarınıza talibiz!

Bir hisse, hayrınıza vesile…