Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Fotoğraf Makinesi

Mülteciler Derneği çalışanları, Sultanbeyli Mülteciler Toplum Merkezinde bu hafta önemli bir kurum içi eğitim olan fotoğraf çekim teknikleri üzerine atölye çalışması yaptılar. Toplam 2 saat süren eğitim atölyesinde fotoğraf alanında uzman bir eğitmen sunum gerçekleştirdi. Çalışanlar bu kapsamda DSLR ve akıllı cep telefonu fotoğrafçılığıyla alakalı farklı teknikler öğrenme fırsatı buldular.

Fotoğraf Çekimi Sırasında Sık Yapılan Hatalar
Eğitim, fotoğraf örnekleri üzerinden karşılaştırmalı ve interaktif olarak yapıldı. Katılımın yüksek olduğu eğitimde farklı türden fotoğraflar yorumlandı ve fotoğraf çekimi sırasında sık yapılan hatalara dikkat çekildi. Eğitimin amacı genel olarak düzenlenen etkinliklerin fotoğraflanması sırasında yapılan hataların en aza indirilmesi ve daha kaliteli sosyal medya içerikleri oluşturulmasıdır. Kurumun genel çalışma kalitesini ve verimliliğini artırmaya yönelik düzenlenen kurum içi eğitimler yıl boyunca düzenlenmeye devam edecektir.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge