Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  Welthungerhilfe Logo   Sequa Logo   BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Göç Araştırmaları Duyuru AfişiGöç Araştırmaları Derneği (GAR) ve Research Worldwide İstanbul (RW-Istanbul) tarafından 8-12 Eylül tarihlerinde Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde göç araştırmalarına yönelik güz okulu gerçekleştirecek. Göç Araştırmaları Derneği (GAR) farklı disiplinlerden göç alanında çalışan akademisyenleri yine bu alanda sahaya dayalı araştırma yapan doktora adayları ile bir araya getirerek kuramsal ve yöntemsel destek vermeyi amaçlıyor.

Başvuru için
Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formu ile istenilen diğer belgeleri 16 Temmuz 2018 tarihine kadar gar.dernek[at]gmail.com e-posta adresine göndermeleri bekleniyor. Okula kabul edilenler adaylara 25 Temmuz tarihinde e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Adayların 15 Ağustos’a kadar araştırma metinlerini aynı e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Paylaş:
 
 
 
golge