Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Mülteciler Derneği Erkekler Meclisi

Mülteciler Derneği olarak mültecilerin bir araya gelerek ortak sorunları konuşabildikleri ve bu sorunlara çözüm arayabilecekleri meclislerin kurulmasına olanak sağladık. Derneğin faaliyetlerinde sadece katılımcı olarak değil aynı zamanda faaliyetleri şekillendiren bireyler olarak da var olmalarını istediğimiz mültecilerin toplantılarında paylaşılan her türlü talep, öneri ya da fikre çok önem veriyoruz.

Tarihi ve Kültürel Geziler Düzenlenmeli
Derneğin içinden bakan, faaliyetlerin nasıl gerçekleştiğini gören ve fikirleriyle derneğin yönetim sürecinde pay sahibi kılmak istediğimiz mültecilerin meclisler aracılığıyla kendi faaliyetlerini gerçekleştirmelerinde de dernek olarak kolaylaştırıcı olmak istiyoruz. 5.toplantısını gerçekleştiren erkekler meclisinde derneğin faaliyetlerinde var olan eksiklikler ve değişmesi beklenen noktalar belirtildi. Türkçe derslerine ilaveten konuşma kulübü önerisi geldi. Kültürel ve tarihi geziler ile mültecilerin İstanbul’u daha iyi tanımalarına destek olunması gerektiği yine aktarılan başka bir öneri oldu.

Alman İşbirliği Welthungerhilfe

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
 
 
golge