BEBEK BEZİ BAĞIŞI

Yeni doğan her bebek temiz bir ortama, yeterli miktarda gıdaya ve şefkate ihtiyaç duyuyor. Sizlerin yardımlarıyla Mülteciler ve Sığınmacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak yeni bebeği olan ihtiyaç sahibi sığınmacı ailelere bebek bezi desteği sunuyoruz. Bu şekilde bebeklerin daha sağlıklı yetişmelerine destek oluyoruz. Aşağıdaki butonlara kullanarak kredi kartınızla bebek bezi bağışı yapabilirsiniz. Bağış yaptığınız bebek bezi miktarı derneğimiz tarafından tedarik edilerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmaktadır.

2022 Hedefimiz: 1000 Paket

2021 yılında bebek bezi bağışı hedefimize ulaşmamıza yardımcı olun. Boyama kitaplarını isterseniz alışveriş sitelerinden kendiniz satın alabilir ve adres olarak toplum merkezimizi verebilirsiniz. İsterseniz de kitapları kendiniz getirip çocuklara hediye edebilirsiniz.

Hedefimiz:
1000 Paket 100%
Ulaşılan:
69%

Selman Demir

selman.demir@multeciler.org.tr

0 553 773 81 32

Mülteciler Derneği Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı, No: 306 34930, Sultanbeyli/İstanbul

Kargo ile göndermek istiyorum

Satın aldığınız bebek bezi paketlerini kargo ile (kargo ücretini ödeyerek) veya adrese teslim yapan alışveriş siteleri aracılığıyla bize gönderebilirsiniz. Bağışınızı göndermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Kendim Getirmek İstiyorum

Artan ya da hiç açılmamış bebek bezi paketlerinizi kendi imkanlarınızla derneğimize getirerek bağış yapabilirsiniz. İlgili kişiyle iletişime geçerek derneğimize nasıl gelebileceğinizi öğrenebilirsiniz.