Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Boyama Kitabı ÇocukBoyama Kitabı ve Boyama Kalemi Bağışı
İstanbul Sultanbeyli ilçesinde bulunan Mülteciler Toplum Merkezine sağlık, eğitim, kimlik, istihdam gibi alanlarda destek almak için günlük ortalama 2000 kişi gelmektedir. Bu kişilerin büyük bir çoğunluğunu çocuklar oluşturmaktadır. Mesela Türkçe öğrenmek isteyen bir mülteci derse çocuğu ile gelmektedir. Hem mültecilerin eğitimini aksatmamak ve işlerini daha rahat halletmeleri için hem de burada ailelerini bekleyen çocukların eğlenceli zaman geçirmesi için onlara boyama kitabı ve boyama kalemi veriyoruz. Anne ve babasını kendileri için oluşturulan özel alanlarda bekleyen çocuklar burada diğer arkadaşları ile birlikte oyun oynayabiliyor ve boyama yapabiliyor.

Boyama Kitabı ve Boyama Kalemi Bağışı Yapın
Aşağıdaki butonları kullanarak kredi kartınızla boyama kitabı ve boyama kalemi bağışı yapabilirsiniz. Bağış yaptığınız miktar kadar kitap ve kalem seti derneğimiz tarafından tedarik edilerek merkezimize gelen çocukların kullanımına sunulacaktır.

1 paket Boyama Kitabı ve Boyama Kalemi Bağışı  5 paket Boyama Kitabı ve Boyama Kalemi Bağışı  10 paket Boyama Kitabı ve Boyama Kalemi Bağışı  25 paket Boyama Kitabı ve Boyama Kalemi Bağışı  50 paket Boyama Kitabı ve Boyama Kalemi Bağışı  
Hedeflenen: 100 Paket | Karşılanan: 42 Paket

%42


Renk Yüzdeleri
Örnek Paket içeriği:
Tam Boy Kuru Boyama Kalemi 12 renk: 12 TL
Boyama Kitabı: 6 TL

Kendim Getirmek İstiyorum:
İsterseniz kendi satın alacağınız boyama kitaplarını da derneğimize ulaştırarak bağış yapabilirsiniz. Satın aldığınız boyama kitabı ve boyama kalemi bağışınızı kargo ile (kargo ücretini ödeyerek) veya adrese teslim yapan alışveriş siteleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Bağışınızı göndermeden önce bizimle iletişime geçiniz. Kuru boyama kalemlerini tercih ediniz.

Adres:
Mülteciler Derneği
Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı, No: 306
34930, Sultanbeyli/İstanbul/Türkiye

İlgili kişi: Ahmet Selman Özdemir
ahmetselmanozdemir@multeciler.org.tr

 
 
 
gölge