Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı  Sultanbeyli Belediyesi Logo  Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo  Welthungerhilfe Logo   Sequa Logo   BPRM Logo   Relief Logo   UNHCR Logo   United Work Logo  Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

BebekBebek Bezi Bağış Sayfası
Göç idaresi tarafından açıklanan son verilere göre ülkemizde her gün ortalama 100 mülteci bebek dünyaya geliyor. Mülteci bebekler temiz bir ortama, yeterli miktarda gıdaya ve şefkate ihtiyaç duyuyor. Sizlerin yardımlarıyla Mülteciler Derneği olarak yeni bebeği olan ihtiyaç sahibi mülteci ailelere bebek bezi desteği sunuyoruz. Bu şekilde bebeklerin daha sağlıklı yetişmelerine destek oluyoruz.

Bebek Bezi Bağışı Yapın
Aşağıdaki butonlara tıklayarak kredi kartınızla bebek bezi bağışı yapabilirsiniz. Bağış yaptığınız bebek bezi miktarı derneğimiz tarafından tedarik edilerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmaktadır.

1 Paket Bebek Bezi Bağışı  2 Paket Bebek Bezi Bağışı  5 Paket Bebek Bezi Bağışı  10 Paket Bebek Bezi Bağışı

Hedeflenen: 1000 Paket | Karşılanan: 300 Paket

%30


Renk Yüzdeleri

Bebek Bezini Kendim Getirmek İstiyorum:
İsterseniz herhangi bir marketten kendiniz de bebek bezi satın alarak derneğimize bağışta bulunabilirsiniz. Satın aldığınız bebek bezlerini kargo ile (kargo ücretini ödeyerek) veya adrese teslim yapan marketler aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Bağışınızı göndermeden önce bizimle iletişime geçiniz. Her bedenden ve her markadan bebek bezi bağışı yapabilirsiniz.

Adres:
Mülteciler Derneği
Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı, No: 306
34930, Sultanbeyli/İstanbul/Türkiye

İlgili kişi: Fatih Gökyıldız
fatih.gokyildiz@multeciler.org.tr

 
 
 
gölge