BEBEK BEZİ BAĞIŞI

BEBEK BEZİ BAĞIŞLA!

Hijyen, bir bebeğin sağlıklı büyümesi için olmazsa olmazlardan…

Yeni doğan her bebek temiz bir ortama, yeterli miktarda gıdaya ve şefkate ihtiyaç duyuyor. Sizlerin yardımlarıyla Mülteciler ve Sığınmacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak yeni bebeği olan ihtiyaç sahibi sığınmacı ailelere bebek bezi desteği sunuyoruz. Bu şekilde bebeklerin daha sağlıklı yetişmelerine destek oluyoruz. Aşağıdaki butonlara kullanarak kredi kartınızla bebek bezi bağışı yapabilirsiniz. Bağış yaptığınız bebek bezi miktarı derneğimiz tarafından tedarik edilerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmaktadır.

2020 Hedefimiz: 500 Bebek

2020 yılında bebek bezi bağışı hedefimize ulaşmamıza yardımcı olun. Boyama kitaplarını isterseniz alışveriş sitelerinden kendiniz satın alabilir ve adres olarak toplum merkezimizi verebilirsiniz. İsterseniz de kitapları kendiniz getirip çocuklara hediye edebilirsiniz.

Hedefimiz:
500 Paket 100%
Karşılanan:
25%

İletişim

Fatih Gökyıldız

fatih.gokyildiz@multeciler.org.tr

0 (542) 428 81 34

Mülteciler Derneği Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı, No: 306 34930, Sultanbeyli/İstanbul/Türkiye

Kargo ile göndermek istiyorum

Satın aldığınız bebek bezi paketlerini kargo ile (kargo ücretini ödeyerek) veya adrese teslim yapan alışveriş siteleri aracılığıyla bize gönderebilirsiniz. Bağışınızı göndermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Kendim Getirmek İstiyorum

Artan ya da hiç açılmamış bebek bezi paketlerinizi kendi imkanlarınızla derneğimize getirerek bağış yapabilirsiniz. İlgili kişiyle iletişime geçerek derneğimize nasıl gelebileceğinizi öğrenebilirsiniz.