Akademik Araştırma Desteği Başvuru Sayfası

Akademik Araştırma

Üniversite Öğrencilerine ve Araştırmacılara Destek

Mülteciler Derneği olarak göç alanındaki çalışmalara katkı sunabilmek amacıyla araştırmacılara akademik destek veriyoruz. Şartlar ve Koşulları okuduktan sonra aşağıda yer alan Mülteciler Derneği Akademik Araştırma  Desteği Başvuru Formunu bilgisayarınıza indirip doldurduktan sonra akademi@multeciler.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Süreç Nasıl İlerliyor?
Başvurunuz alındıktan kısa bir süre sonra adınıza düzenlenmiş taahhütnameyi size ileteceğiz. Taahhütnameyi imzalayıp bize ulaştırdıktan sonra süreciniz başlayacaktır. 

Şartlar ve Koşullar:

Başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve e-posta yoluyla akademi@multeciler.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Başvurulara en erken 2 hafta, en geç 4 hafta içerisinde dönüş sağlanabilmektedir. Bu süre talep ettiğiniz içeriğin durumuna ve güncel başvuruların yoğunluğuna göre artış gösterebilir. Lütfen bu uyarıyı göz önünde bulundurarak başvurunuzu iletiniz.

Başvuru sonuçları akademi@multeciler.org.tr e-mail adresinden verdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.

Başvuru sonrası size iletilecek olan taahhütnamenin ıslak imzalı olarak elden ya da kargo yoluyla Mülteciler Deneği Toplum Merkezi binasına elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Araştırma Desteği Başvuru Formu için

Mülteciler Derneği E-Bülten

*Haftalık Bültene Abone Olun