Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Relief International LogoRelief International Hakkında
Relief International, Asya, Afrika ve Orta doğuda faaliyet gösteren, tek amacı insanların acılarını azaltmak, doğal felaketlere müdahale, insani acil durumlar ve süregelen yoksullukla mücadele etmek olan kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Avrupa Komisyonu’ndan ve Birleşik Devletler Hükümetinin (BPRM) fonlarıyla, RI Türkiye programının amacı, sağlık hizmeti sunumundaki boşluğu, özellikle ruh sağlığı, protez, fizyoterapi ve diş hijyeni gibi uzmanlaşmış hizmetleri doldurmaktır. RI, 2013 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından akredite edilmiş bir şekilde projelerini yürütmektedir. RI ayrıca, Gaziantep ofisi olarak Suriye’deki krizin yarattığı yaralarını sarmak ve bu amaçla sağlık tesislerini Suriyelilere hayat kurtaran hizmetler vermeleri için desteklemektedir.

Relief International Desteği ile Gerçekleşen Projeler
Sultanbeyli Mülteciler Derneği Toplum Merkezinin 2. katında yer alan Rehabilitasyon ve Psikolojik Destek Merkezinin faaliyetleri Relief International desteği ile devam ettirilmektedir.

Web: Relief International

Fon Amerika Birleşik Devletleri Hükumeti tarafından sağlanmaktadır
BPRM Relief Logo
 
 

 
 
 
gölge