Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Mülteciler Derneği Müzik AtölyesiSultanbeyli’de yaşayan Türk ve Suriyeli gençlere yönelik başlatılan Müzik Atölyelerinin ilk haftasında öğrencilere gitarın tarihçesi, gitar müziği, önemli gitaristler, dernekte verilen konserler ve eski gitar öğrencilerinin dersteki performansları içerikli videolar izletilerek kursa giriş yapıldı. Farklı gitar çeşitleriyle tanışan öğrenciler atölyede bulunan elektro, bas, klasik, akustik gitarı denedi ve klasik gitarın tutuşunu kavradı. Klasik gitarın 6 boş telinin ismini ve harfini öğrenen öğrenciler bu hafta bunları ezberlemek için çalışacaklar. Gelecek haftayı büyük bir heyecanla bekleyen katılımcılar Müzik Atölyesini çok beğendiklerini ve keyifli bulduklarını belirttiler.

Welthungerhilfe’nin desteğiyle gerçekleştirilen atölye çalışmaları her hafta düzenli olarak devam edecektir.

Müzik Atölyesine Katılmak için
Müzik atölyesine katılmak isteyen katılımcılarımız iletişim formunu doldurarak yada derneğimizi ziyaret ederek bize ulaşabilirler.

Alman İşbirliği Welthungerhilfe

 
 
 
golge