Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Gönüllüler ToplantısıMülteciler Derneği Gönüllüleri 4 Nisan 2017 tarihinde saat 14:00’te Sultanbeyli Mülteciler Toplum Merkezinde bir araya geldi. İlk defa yapılan gönüllüler toplantısına katılan kişilere derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgi verildi ve dernek binası gezdirildi.

Tanışma ile başlayan toplantı sırasında gönüllülerle iletişiminin daha hızlı ve etkin sağlanması amacıyla ortak bir Whatsapp grubunun kurulması kararlaştırıldı. Her bir gönüllü kendisinden bahsederek dernek faaliyetlerine yardımcı olma anlamında neler yapabileceğini açıkladı. Dernek adına söz alan arkadaşlarımız da ihtiyaç duyduğumuz alanları gönüllülerle paylaştı.

Ayrıca çocuklarla yapılacak etkinliklerde görev alacak olan gönüllü arkadaşlarımız için “Çocuklarla Doğru İletişim” temalı bir eğitimin yapılması da kararlaştırıldı.

Derneğimize Gönüllü olmak için başvuru yapan ve toplantımıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 
 
 
golge