Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Fotoğraf MakinesiMülteciler Derneği çalışanları, Sultanbeyli Mülteciler Toplum Merkezinde bu hafta önemli bir kurum içi eğitim olan fotoğraf çekim teknikleri üzerine atölye çalışması yaptılar. Toplam 2 saat süren eğitim atölyesinde fotoğraf alanında uzman bir eğitmen sunum gerçekleştirdi. Çalışanlar bu kapsamda DSLR ve akıllı cep telefonu fotoğrafçılığıyla alakalı farklı teknikler öğrenme fırsatı buldular.

Fotoğraf Çekimi Sırasında Sık Yapılan Hatalar
Eğitim, fotoğraf örnekleri üzerinden karşılaştırmalı ve interaktif olarak yapıldı. Katılımın yüksek olduğu eğitimde farklı türden fotoğraflar yorumlandı ve fotoğraf çekimi sırasında sık yapılan hatalara dikkat çekildi. Eğitimin amacı genel olarak düzenlenen etkinliklerin fotoğraflanması sırasında yapılan hataların en aza indirilmesi ve daha kaliteli sosyal medya içerikleri oluşturulmasıdır. Kurumun genel çalışma kalitesini ve verimliliğini artırmaya yönelik düzenlenen kurum içi eğitimler yıl boyunca düzenlenmeye devam edecektir.

 
 
 
golge