Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Açıkhava konseriMülteciler Derneğinde gitar eğitimi alan gençler, düzenlenen konser ile dernek çalışanları, gönüllüleri ve benzer alanda faaliyet gösteren STK çalışanlarını bir araya getirdi. Derneğin terasında kokteyl ile başlayan etkinlik, gitar orkestrasının enstrümantal parçaları eşliğinde devam etti. Kardeşlik Korosu’nun şarkılarına davetliler de eşlik ettiler. Keman-gitar dinletisi ile son bulan konser bir yanıyla da bayram öncesi tüm çalışanlar için keyifli bir bayram kutlaması niteliğindeydi. Ayrıca dernekte çalışan Suriyeliler ve Türklerin sosyal uyumu, ortak vakit geçirmesi bakımından da konserin katkıları oldu.

Mülteciler Derneği gitar sınıfı Welthungerhilfe’nin desteği ile yeni dönemde çalışmalarına devam edecek olmasının yanı sıra başlangıç seviyesinde yeni kayıtlar alınmaya da başlanacaktır.

 
 
 
golge