Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Mülteciler Derneği Fuar9-10 Aralık 2017 tarihinde İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) ve Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfının (TGTV) ortaklaşa düzenlediği 2. Uluslararası STK Fuarı, İstanbul Yenikapı’da Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde yapıldı. Fuar 63 ülkeden 150 derneğin katılımıyla gerçekleşti.

İslam Coğrafyasının STKları Buluştu
STK’lar arasında tanışma, etkileşim, dayanışma ve nitelikli işbirliğinin hedeflendiği Uluslararası STK Fuarı’na Mülteciler Derneği de katıldı. Türk Kızılayı, AFAD, TÜGVA, Türkiye Maarif Vakfı, Yunus Emre Enstitüsü, Genç-Kon gibi Türk STK’ların yanı sıra Doğu Türkistan’dan Cezayir’e, Kazakistan’dan Yemen’e, Somali’den Kenya’ya varana kadar İslam coğrafyanın hemen her yerinden gelen Sivil Toplum Kuruluşları fuar boyunca bilgi birikimini ve kurumsal tecrübelerini paylaştı.

 
 
 
golge