Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi
Mülteciler Derneği olarak Üsküdar’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesini ziyaret ettik. Kıyı bölgelerinde yaşayan köpekbalıklarından karanlık soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz tabanının en meraklı balıkları gobilerden zehirli aslan balıklarına kadar yaklaşık 20.000 deniz canlısının rengarenk dünyasını çocuklarla buluşturduk.

Hayvan Sevgisini Geliştiren Etkinlikler
Çocukların hayvan sevgisini küçük yaşlarda edinmelerini ve hayal güçlerinin gelişmesini sağlamak için benzer etkinliklerin katkı sağladığını düşünüyoruz.
Welthungerhilfe’nin desteği ile düzenlenen geziler çeşitlendirilerek farklı hedef gruplar için organize edilmeye devam edilecek.

Mülteciler Derneği olarak sosyal sorumluluk kapsamında bizleri ücretsiz olarak misafir eden Emaar Akvaryum çalışanlarına ve akvaryumda yaşayan tüm canlılara teşekkür ederiz.

 
 
 
golge