Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Florya KolejiÜlkemizi yurtdışı turnuvalara başarıyla temsil eden Özel Florya Anadolu Lisesi Robot Kulübü “Florya Bisons #6232” takımında yer alan öğrenciler derneğimizi ziyaret etti. Öğrenciler mülteci çocuklara vermek için okulda topladıkları oyuncakları çocuk dostu alanda oynayan çocuklara hediye ettiler. Dernek faaliyetlerimiz hakkında kısaca bilgi alan öğrenciler daha sonra getirdikleri oyuncak paketlerini çocuklarla birlikte heyecanla açtılar. Harika oyuncaklar karşısında çok sevinen çocuklar oyuncaklar için Florya Koleji Florya Bisons #6232 Takımına teşekkür etti.

Mülteciler Derneği olarak oyuncak bağışına katkı sağlayan ve çocukları sevindiren tüm Özel Florya Anadolu Lisesi öğrencilerine, derneğimizi ziyaret eden Robot Kulübü “Florya Bisons #6232” takımı ekibine, Florya Koleji Kurucu Temsilcisi Erol Öztürk’e ve takım mentörü Fizik Öğretmeni Canan Ketenci Aklan hanıma çok teşekkür ederiz.

#MoreThanRobots

 
 
 
golge