Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Çocuklar Jurassic LandMilyonlarca yıl öncesine ait dinozor iskeletlerinin ve yumurtalarının sergilendiği aynı zamanda birbirinden farklı dinozor türünün bulunduğu Jurassic Land’ı ziyaret eden çocuklar öncelikle “Dinozorlar Çağının Hikayesi” eşliğinde müzeyi gezdi. Dinozorların dünyasını keşfetmek için tasarlamış olan JuriCopter deneyimi yaşayan çocuklar gezi boyunca oldukça eğlendi ve kimi zaman da gördükleri devasa dinozorlar karşısında şaşkınlık yaşadılar. T-rex’le tanışan çocuklar oldukça meraklı ve heyecanlıydı. Jurassic Land gezisiyle çocuklar, dinozorlar hakkında bilgi sahibi olurken Türk ve Suriyeli arkadaşlarıyla da ortak vakit geçirme fırsatı buldu.

Welthungerhilfe’nin desteği ile gerçekleştirilen geziler, aynı okulda okuyan çocukların sosyal uyumuna katkı sağlamaya devam edecek.

Alman İşbirliği Welthungerhilfe

 
 
 
golge