Mülteciler Derneği
Mülteciler Derneği Zemin
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Mülteciler Derneği Zemin Gölge
Arapça
Almanca
İngilizce
Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Sultanbeyli Belediyesi Logo Alman İşbirliği Giz Gmbh Logo Welthungerhilfe Logo  Sequa Logo  BPRM Logo  Relief Logo  UNHCR Logo  United Work Logo Uluslararası Mavi Hilal Vakfı Logo
 

Oyuncak BağışıOyuncak Bağışı
2011 yılında başlayan savaştan binlerce çocuk etkilendi. İnsanları evlerinden ayıran savaş nedeniyle birçok çocuk göç yolunda dünyaya geldi ve göç yolunda büyüdü. Şimdiye kadar ki oyuncakları etrafta buldukları taşlar, odun parçaları ve çöpe atılanlar olan bu çocuklara evinizdeki oyuncakları hediye edebilirsiniz. Her oyuncak onların duygu dünyasını geliştirmekte ve savaş nedeniyle yaşadıkları travmayı atlatmasına yardımcı olmaktadır. Gerçek oyuncaklarla henüz tanışmayan Suriyeli mülteci çocuklara oyuncak bağışlamak için kullanmadığınız oyuncakları bize ulaştırınız.

Hedeflenen: 1000 Çocuk | Karşılanan: 375 Çocuk

%37,5


Renk Yüzdeleri

Nasıl Oyuncak Gönderebilirim?
Her yaştan çocuk için oyuncak gönderebilirsiniz. Oyuncakların kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Oyuncak gönderimi yapmadan önce derneğimize bilgi veriniz. Hediye etmek istediğiniz oyuncaklarınızı kargo ile (kargo ücretini ödeyerek) veya oyuncak satan e-ticaret sitesine teslimat adresi olarak derneğimizin adresini vererek gönderebilirsiniz. İsterseniz oyuncakları kendiniz de getirebilirsiniz.

Adres:
Mülteciler Derneği
Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı, No: 306
34930, Sultanbeyli/İstanbul/Türkiye

İlgili kişi: Ahmet Selman Özdemir
553 858 3946
info@multeciler.org.tr

 
 
 
gölge